Most popular ferry and catamaran lines

Cres (Brestova-Porozina)
Pag (Prizna-Zigljen)
Solta (Split-Rogac)
Split - Brac - Hvar
Korcula (Orebic-Domince)
Split Hvar Vis
Split - Hvar - Korcula - Lastovo
Zadar - Ancona
Split - Stari Grad - Ancona
Dubrovnik - Bari

Find timetables here: Ferry lines to Croatian islands

Trajekt Mali Lošinj – Srakane Vele – Unije – Susak jízdní řád

Trajektové linky Mali Lošinj – Srakane Vele – Unije – Susak 2019
Dopravce: Jadrolinija
Kontaktní telefon : +385 51 23 17 65
Linky: 310
Trvání cesty:
Jízdní řád (plavební řád) trajektu:

[adrotate group=“1″]

Jízdní řád 01.01. – 01.06. & 02.10. – 31.12.

Přístav Pondělí, Středa, Pátek Úterý, Čtvrtek, Sobota Neděle a prázdniny
Mali Lošinj odjezd 6:00 6:00 13:00
Srakane Vele příjezd 6:50 13:50
Srakane Vele odjezd 6:55 13:55
Unije příjezd 7:25 7:35 14:35
Unije odjezd 7:30 7:40 14:40
Susak příjezd 8:25 8:35 15:35
Susak odjezd 8:30 8:40 15:40
Mali Lošinj příjezd 9:30 9:40 16:40

Pondělí, středu a pátek loď do přístavu Srakane Vele pokud existují cestující

Jízdní řád 01.01. – 01.06. & 02.10. – 31.12.

Přístav Pondělí, Středa, Pátek Úterý, Čtvrtek, Sobota
Mali Lošinj odjezd 13:30 13:30
Susak příjezd 14:25 14:25
Susak odjezd 14:30 14:30
Unije příjezd 15:25 15:25
Unije odjezd 15:30 15:30
Srakane Vele příjezd 16:10
Srakane Vele odjezd 16:15
Mali Lošinj příjezd 17:00 17:10

Pondělí, středu a pátek loď do přístavu Srakane Vele pokud existují cestující

Jízdní řád 02.06. – 01.10.

Přístav Pondělí, Středa, Pátek Úterý, Čtvrtek, Sobota Neděle a prázdniny
Mali Lošinj odjezd 5:00* 5:00* 13:00
Srakane Vele příjezd 5:50 13:50
Srakane Vele odjezd 5:55 13:55
Unije příjezd 6:25 6:35 14:35
Unije odjezd 6:30 6:40 14:40
Susak příjezd 7:25 7:35 15:35
Susak odjezd 7:30 7:40 15:40
Mali Lošinj příjezd 8:30 8:40 16:40

*Od 4.9. brod z Malog Lošinja odlet z 6:00
Pondělí, středu a pátek loď do přístavu Srakane Vele pokud existují cestující

Jízdní řád 02.06. – 01.10.

Přístav Pondělí, Středa, Pátek Úterý, Čtvrtek, Sobota
Mali Lošinj odjezd 14:30* 14:30*
Susak příjezd 15:25 15:25
Susak odjezd 15:30 15:30
Unije příjezd 16:25 16:25
Unije odjezd 16:30 16:30
Srakane Vele příjezd 17:10
Srakane Vele odjezd 17:15
Mali Lošinj příjezd 18:00 18:10

*Od 4.9. brod z Malog Lošinja odlet z 14:30
Pondělí, středu a pátek loď do přístavu Srakane Vele pokud existují cestující